עורך דין חוזים

עורך דין לענייני חוזים

חוזים מלווים אותנו לאורך חיינו בנושאים שונים. ישנם מצבים בהם אנו חותמים על חוזה שהוא מסמך בעל תוקף משפטי כמעט מבלי לתת את הדעת על כך, למשל בחוזה העסקה מול המעסיק, חוזה שכירות שלעיתים קרובות הוא חוזה סטנדרטי המורד מהאינטרנט ועוד. עיון בחוזה, גם כאשר זהו חוזה בעל נוסח סטנדרטי הוא חשוב כדי לוודא שכל הסעיפים מתאימים לכם ואתם מוכנים להתחייב בלב שלם לעמוד בהם, וגם התחייבותו של הצד השני מצוינת בחוזה ללא ספקות בעניין. אם מתעורר ספק לגבי הניסוח ולגבי סעיף כזה או אחר חשוב לא לוותר ולהתייעץ על כך עם עורך דין העוסק בתחום החוזים שיציע את השינוי או הניסוח המתאים ביותר.

מהם תפקידיו של עורך דין חוזים?

עורך דין העוסק בחוזים הוא הכתובת לפנות אליה בכל נושא הקשור לחוזים, החל מהתייעצות לגבי סעיף מסוים בחוזה כתוב, דרך עריכת חוזה מאפס ועד טיפול בנושאים אחרים כמו הפרת החוזה או כאשר מעוניינים לבטל אותו. ישנם הסכמים, במיוחד בעולם העסקים, שהם מורכבים וצריכים להיות מותאמים באופן מלא לכל מקרה וכל קשר בין צדדים. כך למשל בהסכם מייסדים, הסכם שותפות, הסכם ניהול, הסכם שירותים, הסכמי יועץ ועוד. כך גם חוזה מכר בעסקת מקרקעין צריך להיות מנוסח באופן המותאם לחלוטין לאותה עסקה.

בחירת עורך הדין המתאים כדי להגן על זכויותיכם

חוזה צריך להיות מנוסח היטב, מפורט  ומותאם לעסקה, כשהניסוח  חייב להיות חד משמעי. לכן, בחירת עורך דין חוזים מתאים תקבע לא מעט לגבי האופן בו ינוסח החוזה, מה שישפיע על התנהלות הדברים ביניכם לבין הצד השני בהמשך, בין אם זו עסקה חד פעמית או התקשרות ארוכת טווח. לכן, חשוב לבחור עור דין המתמחה בדיני חוזים עם דגש על סוג החוזה הרלוונטי. כדאי שיהיה לו רקע גם בתחום אליו שייך החוזה, בין אם זהו תחום דיני חברות ובכלל המשפט המסחרי, מקרקעין או משפחה.

עו"ד כרמית ודיסלבסקי מתמחה במשפט מסחרי ובמקרקעין ועורכת חוזים והסכמים / מסמכים משפטיים שונים. מוזמנים ליצור קשר.

עורך דין חוזים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

עוד בנושא

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: